Eesti Paralümpiakomitee ja FC Flora ootavad huvilisi üle Eesti veetma ägedat sportlikku päeva!

 

Eesti Paralümpiakomitee korraldab koos jalgpalliklubiga FC Flora pühapäeval, 3. septembril kell 14.00 Tallinnas, A. Le Coq Arena kõrval paraspordipäeva „Kõik on võimalik“.

Päev on kõikidele huvilistele tasuta.

 

 

Paraspordipäeva eesmärk on tuua ühel päeval kokku võimalikult palju paraspordialasid ja -vahendeid, mida kõik huvilised on oodatud ise proovima ning leidma endale ehk uut liikumisharrastust. Samuti saab infot erinevate paraspordialade kohta, mida Eestis on võimalik harrastada. Kindlasti saab proovida ratastoolitennist, ratastoolikurlingut, proovida parajõutõstmist, parakergejõustikku, paralauatennist jpt paraspordialasid. Toimuvad ekskursioonid A Le Coq Arenale.

 

 

Päeva lõpetab kell 17.00 algav ülipõnev kohtumine jalgpalli Premium Liiga Tallinna derbi FC Flora - FCI Levadia, kuhu on tasuta sissepääs kõikidel paraspordipäeval osalenutel. Mängul on tagatud kirjeldustõlge.

 

 

Palume jagada seda infot võimalikele huvilistele, võimalusel pakkuge omaltpoolt ühiskülastust vms, et info paraspordist ja selle võimalustest puudega inimeste jaoks jõuaks võimalikult paljudeni!

 

 

Siin on Facebooki link, mida palume aktiivselt jagada: https://fb.me/e/1kNltUNd1

Tutvumiseks eelmise aasta paraspordipäeva kokkuvõttev VIDEO

 

Meelsasti vastab küsimustele, mis päeva puudutavad liikumisharrastuse juht Kaia Kollo! Lisaks on ta valmis kohtuma ning kaasa mõtlema/nõustama, kuidas erinevates kogukodades parasportimist arendada.

 

 

Sportlikku suve!

 


Kaia Kollo
Liikumisharrastuse juht  |  kaia@paralympic.ee

Mob: +372 5263 683

Eesti Paralümpiakomitee | Jalgpalli 1, | www.paralympic.ee

www.facebook.com/paralympicsestonia

www.instagram.com/paralympicsestonia