EPIKoja podcast võtab ette olulised sündmused, inimesed ja teemad, mis puudutavad Eestis elavaid puuetega inimesi. Läbi intervjuude ja reportaažide toome kuulajani just selle, mida pead teadma puuetega inimeste elust Eestis. Esimeses episoodis on autori ja saatejuhi Jakob Rosina eestvedamisel fookuses ÜRO puuetega inimeste õiguste konventsioon. Saatekülalised EPIKoja tegevjuht Anneli Habicht ning juhatuse liige Mihkel Tõkke selgitavad, miks see teema on meie jaoks niivõrd oluline.

Kuidas podcasti kuulata? Olemasoleva ja tulevased podcastid leiad - http://epikoda.libsyn.com/ Podcastid on kättesaadavad ka enamikes podcasti rakendustes, kasuta märksõna EPIKoja podcast. Kui sa varem pole podcasti kuulanud, siis iOS-i kasutajad leiavad oma seadmest Podcasts rakenduse, Androidi kasutajad leiavad kuulamisvõimalusi Google Play Music rakendusest.  Podcasti leiad näiteks rakendustest iTunes või Spotify.

Mida need podcastid endast ikkagi kujutavad? Soovitame lugeda Jakob Rosina sulest ülevaatlikku artiklit - https://digi.geenius.ee/rubriik/hea-nipp/puust-ja-punaseks-mis-on-podcastid-ja-kuidas-neid-kuulata/

Kuula kindlasti ka ise meie esimene podcast ära ning jaga infot oma liikmete, koostööpartnerite ja kõigiga, kes võiksid teemast huvitatud olla. Aitäh!

 

Heade soovidega

Helen Kask

EPIKoda

EPIKoda käivitas oma taskuraadio sarja!