oLULINE: puuetega inimeste päeva kampaania

 

Üleilmne puuetega inimeste päev on juba 03.12.2020!!! Kaunist tähtpäeva meile kõigile!

 

Kordan üle viimasel üldkoosolekul räägitu - sel aastal korraldab EPIKoda puuetega inimeste päeva puhul tavapärase konverentsi asemel kampaania "Terve elu eriolukorras".

 

Kampaania olulisim osa on kolm videot-lühifilmi, mida levitame eelkõige sotsiaalmeedia kaudu. Alates 03.12 kell 10:00 on videod vaadatavad EPIKoja YouTube kanalil ning Facebook kodulehel.

 

Palun vaadake videosid, märkige meeldivaks ehk laikige ning jagage neid sotsiaalmeedias!!! Mida rohkem saame vaatajaid, seda suurem on mõju.

 

Videod on varustatud viipekeele tõlke, subtiitrite ja kirjutustõlkega. Videod on nii eesti- kui venekeelsed. Hetkel anname kojas videotele veel viimast lihvi just ligipääsetavuse osas.

 

Lisaks:

 

1. Anname 03.12 varahommikul välja kampaania pressiteate, milles on kõneisikuks juhatuse liige Jakob ning kuhu on kaasatud ka sotsiaaministri Tanel Kiige tsitaat.

 

2. Annab Anneli intervjuu 3.12 kl 7:30 Terevisioonis ning kl 10:00 algavas Vikerraadio Huvitaja saates.

 

3. On teemakohane kajastus 4.12 Kanal 2 saates Õhtu.

 

4. On kajastus lähipäevade TV3 Seitsmestes (intervjuud Jakobi, Anneli ja Küllikiga vaegkuuljate liidust).

 

Ja neid kajastusi võib veel tulla:).

 

Kampaania projekti on ihu ja hingega eest vedanud meie uus initsiatiivikas tegevmeeskonna liige Vladislav. Aplaus Vladislavile!  Juhatuse poole pealt on oma professionaalse meediaõla alla pannud Jakob. Tänu ja tunnustus Jakobile!

 

Kuid tegelikult on see kõik olnud EPIKoja võrgustiku kollektiivne töö - kampaania algse idee autor on meie juhatuse esimees Monika, kampaania peamise sõnumi "leidsime" septembris Paides toimunud liikmeklubi ajurünnakult. Sõnumit arendas edasi juhatus, misjärel tegevmeeskond viis kogu projekti ideest teostuseni. Aitäh liikumispuudega inimeste liidule, diabeediliidule ja vaegkuuljate liidule suurepäraste (harrastus)näitlejate soovitamise eest:). Ja aitäh professionaalsetele artistidele Tatjana Kosmõninale, Priit Piusile, Argo Aadlile ning Uku Suvistele vabatahtliku panuse eest! 

 

See teekond pole olnud sile, kuna meil oli ambitsioon teha vähese rahaga professionaalset ja ehedat asja, mis oleks kindlasti ka kõigile ligipääsetav. Jääb teie hinnata, head liikmed, kuivõrd see meil õnnestus. Resultaat saab avalikuks juba homme!

 

Niisiis - nautigem seekordset puuetega inimeste päeva turvaliselt ekraanide ees ja olgem uhked jagama meie ühistööna valminud videokampaaniat!